poniedziałek, 20 czerwiec 2016 21:02

25 CZERWCA, ABC WYPRAWY ROWEROWEJ - BEZPŁATNE WARSZTATY PODRÓŻNICZE DLA DZIECI

Ci, którzy nas znają, wiedzą dobrze, że rzadko rozstajemy się z naszymi jednośladami. Rower to nie tylko nasz środek transportu, ale też „wierny towarzysz” ;) i sposób na życie. Śmigamy nim wiosną, latem, jesienią i zimą. Jeździmy do pracy, na warsztaty oraz na bliskie wycieczki i dalekie wyprawy. Na dwóch kółkach przemierzamy lasy, łąki, równiny, góry i nadmorskie plaże. Nie liczymy przejechanych kilometrów, bo nie o bicie rekordów nam chodzi. Czasem jednak zastanawiamy się, ile razy objechaliśmy już kulę ziemską. Wyprawa rowerowa na krańce świata wciąż jednak przed nami...

Tymczasem serdecznie zapraszamy Dzieci na warsztaty, podczas których postaramy się zarazić Je naszą pasją podróżowania na rowerze. Opowiemy nie tylko o przygodach, które przytrafiły się nam w trakcie rowerowych podróży, ale również o tym, jak zaplanować wycieczkę rowerową oraz jak się do niej odpowiednio przygotować i co warto zabrać ze sobą, a co będzie dodatkowym balastem. Razem przećwiczymy między innymi pakowanie sakw, wymianę dętki, czytanie map czy rozbijanie namiotu.

Jeśli tylko możecie, przyjedźcie na warsztat rowerami.

25 czerwca, godz. 11:30-13:00

Wstęp wolny.

ZAPISY:
Ze względu na ograniczoną ilość miejsc obowiązują wcześniejsze zapisy, których można dokonać:
- mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- telefoniczne: 796 023 800 / 792 609 360