środa, 30 listopad 2016 14:17

3 GRUDNIA, „NA DYWANIE PO IRANIE” - WARSZTATY PODRÓŻNICZO-ARTYSTYCZNE

Serdecznie zapraszamy dzieci na kolejne spotkanie z cyklu „Z wiatrem przez świat”.
To warsztaty podróżniczo-artystyczne, podczas których nie tylko zarażamy pasją podróżowania i odkrywania różnorodności oraz złożoności świata, ale także łamiemy istniejące stereotypy i wskazujemy na sieci powiązań, łączących ludzi i miejsca w globalnej wiosce.
Warsztaty wzbogacone są o interaktywny pokaz multimedialny, opowieści, rekwizyty i zabawy z różnych części świata oraz muzykę etniczną. Dzieci wykonują także prace plastyczne inspirowane konkretnymi tematami zajęć oraz otrzymują paszporty podróżnika, w których zbierają pieczątki z odwiedzanych miejsc.
Warsztaty będą odbywają się raz w miesiącu, w sobotę. Każde spotkanie poświęcone jest innemu miejscu na świecie.
Sugerowany wiek uczestników warsztatów: 5+ lat


3.12.2016, godz. 16:00-18:00 – „NA DYWANIE PO IRANIE”


W najbliższą sobotę dzieci zasiądą na latającym dywanie i odbędą podróż w czasie i przestrzeni. Najpierw udadzą się do starożytnej Persji i poznają jej bogactwo kulturowe, a następnie dowiedzą się, jak współcześnie żyją ludzie w Iranie. Poznają ich tradycje i wierzenia, a także odkryją tamtejszy fascynujący świat przyrody. Zainspirowane kulturą perską, wspólnie wykonają nietypowy dywanObowiązują zapisy. Liczba miejsc ograniczona.

ZAPISY I INFORMACJE:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. +48 796 023 800, +48 792 609 360

Informacja o dokładnym terminie styczniowych warsztatów pojawi się na naszej stronie:
http://pracowniawiatrak.pl/aktualnosci
https://web.facebook.com/